KONST / Litografier / Färglitografier 15758103
nr 1575 8103
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografier, 3 st, Yttermått inklusive ram: 37x34-46x50cm. Signerad
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 20:59:51
24/10 12:45:28
100 kr
30/10 20:33:21
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska